تبلیغات
این صفحه را به اشتراک بگذارید طرفداران کتاب - ناروتو اوزوماکی

قالب وبلاگ

هاست لینوكس

مرجع راهنمای وبلاگ نویسان

سفارش طراحی اختصاصی قالب وب سایت و قالب وبلاگ

طراحی وب

طرفداران کتاب
از جمله : آرتمیس فاول و دارن شان و دلتورا و سیپتیموس هیپ و نیروی اهریمنی اش و .....

سه شنبه 15 فروردین 1391
ن : مدیر وبلاگ نظرات ()

ناروتو اوزوماکیباسلام 
امروز با معرفی کمیک ناروتو اوزوماکی در خدمت شما هستیم
ناروتو اوزوماکی (به ژاپنیうずまき ナルト, Uzumaki Naruto) شخصیت اصلی داستان در مجموعهٔ ناروتو که توسط ماساشی کیشیموتو خلق شده‌است. ناروتو در رأی‌گیری نشریهٔ Shonen Jump سه بار به صورت متوالی به عنوان محبوبترین شخصیت انتخاب شده‌است

مشخصات

  • اولین حضور: مانگا: قسمت اول، انیمه: قسمت اول
  • سن: سری اول: ۱۲-۱۳، سری دوم: ۱۵-۱۶
  • تاریخ تولد: ۱۰ اکتبر
  • وابستگان: میناتو نامیکازه (پدر، مرده)، کوشینا اوزوماکی (مادر)
  • رتبه: گنین (Genin)
  • کد نینجا: ۰۱۲۶۰۷
  • تکه کلام: "Dattebayo"
در مورد این کمیک : 


ناروتو

ناروتو پسر نوجوانی است که روباهی شیطانی به نام روباه نه دم ( Nine-Tailed Demon Fox ) در بدن او طلسم شده است. دوازده سال قبل از شروع داستان روباه نه دم شیطانی به دهکده مخفی کونوها حمله می کند، تعداد زیادی از مردم را می کشد و خسارت بسیاری به دهکده وارد می کند. در جواب، رهبر دهکده – هوکاگه چهارم – خود را فدا می کند تا که روباه نه دم شیطانی را در بدن ناروتو طلسم و زندانی کند. مردم دهکده به ناروتو به چشم روباه نه دم شیطانی نگاه می کردند و در تمام دوران بچگی اش با او بد رفتاری کردند. هوکاگه سوم قانونی وضع کرد به این صورت که هیچ کس حق صحبت کردن و یاد آوری کردن خاطره حمله روباه نه دم را نداشت. سال ها بعد نینجا میزوکی ( Mizuki ) خائن ناروتو را گول زد تا که ناروتو طومار طلسم های ممنوعه را بدزدد، ولی توسط معملش ایروکا اومینو ( Iruka Umino ) متوقف شد. وقتی که فهمید گول خورده است، ناروتو از تکنیک کپی سایه ( Shadow Clone Technique ) – که از طومار یاد گرفته بود – استفاده کرد تا میزوکی را شکست دهد. این رویارویی باعث شد که ناروتو متوجه شود که خود او زندان حاوی روباه نه دم شیطانی است.

شخصیت‌های اصلی فصل اول مجموعه انیمه:
ناروتو اوزوماکی، ساسوکه اوچیها، کاکاشی هاتاکه،
ایروکا اومینو، ساکورا هارونو (ساعتگرد، شروع از جلو)


داستان ناروتو درباره بزرگ شدن تدریجی او و دوستان او است. در ابتدا داستان درباره خود ناروتو و دو هم تیمی اش به نام های ساسوکه اوچیها ( Sasuke Uchiha ) و ساکورا هارونو ( Sakura Haruno ) است، کسانی که به همراه ناروتو یک تیم سه نفره را تشکی میدهند تا زیر دست سنسی ( استاد – Sensei ) با تجربه ای به نام کاکاشی هاتاکه ( Kakashi Hatake ) آموزش ببینند. همچنین ناروتو کم کم با دیگر شخصیت ها در طی داستان آشنا می شود. کم کم قابلیت های جدید پیدا می کنند و همدیگر را بهتر می شناسند. در ابتدا داستان فقط بر روی روند دوستی ناروتو، ساسوکه و ساکورا می چرخد کسانی که با همدیگر تیم ۷ را تشکیل می دهند. اما بعد با جمله نینجای فراری و تحت تعقیب به نام اوروچیمارو ( Orochimaru ) به دهکده، داستان وارد فاز جدیدی می شود. اوروچیمارو به همراه دو فرد دیگر به نام های جیرایا ( Jiraiya ) و سوناده ( Tsunade ) نینجاهای افسانه ای را تشکیل می دهند. اوروچیمارو که به دنبال جاودانگی و نابود کردن دهکده کونو ها است، جیرایا که به دنبال بازگرداندن رفیق خود بود ولی در این راه شکست خورد و سوناده که بعدها به عنوان هوکاگه پنجم رهبری دهکده کونوها را به دست می آورد.

ویکی پدیا


شما میتوانید پوسنر ها و بازی و خود کمیک را با بهترین ترجمه از سایت زیر خریداری کنید


 

نظر من واقعا عالیه نظر شما چی؟